Корзина
Нет отзывов, добавить
+380978002201
Контакты
Каркас Буд
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380978002201Отдел продаж
УкраинаВинницкая областьКалиновкаСаксаганского 11
+380978002201

Часто задаваемые вопросы

 • Які бувають розміри модулів?

  Модульний будинок, в разі, якщо класифікується як тимчасова будова, яке зводиться без отримання дозволу на будівництво, не може бути вище трьох поверхів і його площа обмежується 1500м2. Окремий модуль може бути будь-якого розміру. При цьому його максимальний розмір, обмежений можливостями автомобільної транспортування - 4,0 м х 15,0м х 3,8м (ширина, довжина і висота).
 • Що таке модульний будинок?

    Модульний будинок - це тимчасове або капітальна споруда, зібране на об'єкті монтажу з окремих блоків-модулів (секцій), встановлених на полегшеному фундаментному підставі і з'єднаних між собою в загальний житловий, офісне або комерційне простір.
 • Який найкращий варіант для покрівлі?


  Прекрасний покрівельний матеріал - металочерепиця. У виконанні «поліестр» вона не дуже багато коштує, але прекрасно виглядає.
 • Чим можна обробити каркасний будинок зовні?

  Практично чим завгодно: вагонка, імітація бруса, блок-хаус, вініловий сайдинг, металевий сайдинг, цокольний сайдинг, термопанелі, фіброцементний сайдинг.
 • Чи можна зробити фундамент самим?

  Так. Ми будуємо будинки і на вже готових фундаментах - це прискорює процес будівництва і може тільки вітатися. Однак, якщо фундамент вже є, його треба оглянути і оцінити. Якщо тільки планується власними силами, то виготовлятися він повинен відповідно до складених нами технічними умовами.
 • Яка гарантія дається на будинок?

  5 років на всі роботи крім фарбування фасадів. На використані матеріали гарантія не поширюється.
 • Як оформляються додаткові роботи?


  Саме будівництво будинку в тій чи іншій комплектації оформляється у вигляді основного договору, а додаткові роботи оформляються додатковими договорами, здійснюється після здачі основних робіт і оплачується окремо.
 • Як швидко Ви можете почати будівництво?

  Все залежить від конкретної ситуації, від сезону, від завантаженості на даний момент. Але в будь-якому випадку, якщо договір підписаний заздалегідь, ми почнемо в термін незалежно ні від чого. Якщо ж до нас приходять і просять тут же почати, то це буває важче. До того ж певний час можуть зайняти узгодження з Замовником.
 • В яку пору року Ви будуєте?

  Цілий рік і без зупинки. Тільки постійна робота дає можливість наймати висококваліфікованих співробітників і не втрачати майстерність. Всі вироблені нами види робіт можуть здійснюватися цілий рік. А з деревом, з дахами працювати взимку просто чудово.
 • Скільки мінімально і максимально може коштувати каркасний будинок?


  Це залежить від розміру будинку і комплектації. Більш коректно говорити про вартість квадратного метра. Для повністю готових будинків, але без комунікацій, нижній рівень реальних цін, мабуть, починається від 5500 тис. грн за м2. Говорити про максимум складно, але треба дуже постаратися, щоб вартість 1 м2 досягла б, припустимо, 7000 тис. грн.
 • Чи будуєте Ви в кредит?

  На жаль немає. Але Ви можете звернутися в кредитну організацію з цього приводу, ми зі свого боку надамо всі необхідні документи. Як показує практика, планувати фінансування необхідно заздалегідь.
 • Як здійснюється оплата?

  Оплата здійснюється поступово і поетапно - піля підписання договору, сплачується 50% від суми вказаної у договорі.
 • У нас є вже готовий проект. Чи зможете Ви побудувати будинок по ньому?


  Так, ми можемо здійснювати будівництво за проектом Замовника. Нам для цього достатньо ескізного проекту або архітектурної частини проекту (АР). В першу чергу цікавлять поверхові планування з розмірами, фасади та специфікація на вікна. Також дуже бажано наявність розгортки по даху з кутами нахилу і висотами (особливо у випадку зі складними дахами), 3D - візуалізації. Що важливо, поверхові планування повинні мати всі розміри і товщини перегородок, а не тільки площі. Конструкторський розділ проектів (КР) нам надавати не потрібно, тому що конструктив - це вже наша область.
 • Що потрібно для того, щоб почати будувати будинок?

  Для цього необхідно чітко вибрати проект, комплектацію, оздоблювальні матеріали та опції, продумати і узгодити все, бажано до дрібниць. Визначитися з фінансуванням, термінами. Після цього підписується договір. Чим раніше і докладніше все буде погоджено, тим швидше почнеться і закінчиться будівництво, менше буде накладок.
 • Як відбувається оформлення замовлення?

  Спочатку необхідно вибрати проект будинку на сайті, комплектацію, в разі необхідності запросити розрахунок додаткових опцій. Після всіх узгоджень підписується договір, після чого Замовник оплачує 50% від суми договору. Після отримання грошей йде відлік термінів виконання робіт, прописаних у договорі.
 • Як довго будується модульний будинок?

  У випадку з модульним будинком під ключ середнього розміру будівництво зазвичай триває 1,5-2 місяці. При будівництві великих, складних будинків, терміни можуть подовжуватися, але по-любому це кілька місяців, а не років, тобто за 1 сезон можна здати під ключ об'єкт будь-якого рівня складності. Практика показує, що вибір Замовником проекту, різні узгодження можуть займати набагато більше часу, ніж саме будівництво.